Terapie RUŠ a cena

Metoda  RUŠ  (Rychlá  a  Účinná  změna  Skutečnosti)  je jednoduchá  a  praktická. S její pomocí lze vyřešit skutečné příčiny aktuálních problémů – rychle, účinně a s trvalým efektem.

 CO VŠECHNO LZE ŘEŠIT?

  • jakékoli psychické, zdravotní  a sociální problémy jako jsou nemoci, diagnózy, nepříjemné tělesné pocity, negativní emoce, problémy ve vztazích, závislosti, prožitá traumata….

185138_412057498853578_882396112_nJAKÝ JE VÝSLEDEK?

  • šťastný a spokojený život ve všech oblastech
  • harmonické vztahy se sebou i s okolím
  • vnitřní klid
  • vědomý život s přijetím vlastní zodpovědnosti

JAK TO FUNGUJE?

Všechno, co žijeme v současnosti, někdy nějak logicky vzniklo v minulosti. Vše máme zapsáno ve své paměti. Průvodce metodou RUŠ vede klienta cílenými otázkami k prvotním příčinám jeho současných problémů a ty následně vyřeší tak, že je přestane žít. Úplně a navždy.

KOMU JE METODA URČENA?

Je určena jak pro práci průvodce s klientem, tak pro individuální práci jednotlivce se sebou samotným. Je vhodná pro kohokoli, kdo skutečně chce řešit svoje problémy a je ochoten převzít zodpovědnost za svůj život.

TERAPIE RUŠ A CENA

Sezení trvá až 3 hodiny a stojí 2800 Kč. Na sezení se nemusíte nijak připravovat. Na začátku se domluvíme, který problém je pro vás nejvíce zatěžující, a tím začneme. Sezení aktivně vedu též v angličtině a lotyštině.

UPOZORNĚNÍ

Metoda RUŠ nenahrazuje odbornou lékařskou péči, ani není náhražkou za lékařskou či psychoterapeutickou péči, jedná se o formu osobního rozvoje. V případě jakékoli pochybnosti o vhodnosti účasti na sezení z hlediska svého zdravotního stavu je nutné případnou účast, a rizika z toho plynoucí, před zahájením sezení zkonzultovat se svým terapeutem nebo ošetřujícím lékařem.

 

Jolana Nováková

tel.:  +420 608 320 743

e-mail:jolana.novakova@post.cz

Praha (Prague) 10, Czech Republic

web:jakzitstastne.cz

Více informací o metodě RUŠ naleznete na oficiálních stránkách.

hp_logo